Bursa Yatılı veya Gündüzlü, Yerli veya Yabancı Hasta, Yaşlı ve Bebek Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı BakıcısıYaşlı bakıcısı hizmeti için uzman personel seçimi ile bakıma ihtiyaç duyan büyüklerinize ve hastalarınıza, evinizin sıcak ortamında hasta bakıcı hizmeti verilmektedir.

İster yatılı bakıcı, ister sadece gündüz bakıcı hizmeti alabileceğiniz bakıcılar ile anne-babanıza, aile büyüklerinize, hastalarınıza ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza, en az sizlerin özeniyle hizmet ediyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor.

Evimizde veya yakınımızda bir yaşlı varsa bunun bakımını kendimiz sağlayamıyorsak unutulmaması gereken önemli nokta sağlık problemlerinin ortaya çıkması durumunda mutlaka profesyonel destek alınması gerektiğidir.

Ayrıca yaşlılıkta çıkabilecek problemlerin sadece fizyolojik değişimler ya da hastalıklardan ibaret olmadığı, olası psikolojik ihtiyaçların karşılanmasının da son derece önemli olduğu göz ardı edilmemeli.

Dolayısıyla profesyonel evde bakım hizmetlerin mutlaka yaygınlaştırılması, bakım veren aile bireylerinin ve gönüllülerin profesyonellerce desteklenmesi ve gözlemlenmesi gerekiyor.

Yatılı Yaşlı Bakıcısı

Yatılı yaşlı bakıcı, evde hasta bakımı sırasında haftada bir gün (24 saat) izin kullanır. Aile ile yapılan anlaşmaya göre bu izin günü hafta sonu veya hafta içindeki bir gün olabilir.

Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı

Gündüzlü yaşlı bakıcıları ise hafta içi mesai günlerinde günde 8 veya 9 saat çalışırlar. Cumartesi ve Pazar günleri izin günleridir.